Індукція овуляції

  2012.08.217903      Індукція овуляції —  це один з методів стимуляції яєчників для нормального росту і розвитку фолікула з яйцеклітиною. В основі цього методу лікування безпліддя лежить вплив на рецептори статевих залоз лікарських препаратів, які містять гормони з метою сприяння дозрівання і виходу яйцеклітини з фолікула. 

Цей метод лікування використовується при відсутності овуляціі при умові збереження прохідності хоча б однієї маткової труби і, звісно, нормальних показниках сперми партнера. У комплексі лікування ендокринного безпліддя (ановуляції), безплідді незясованого генезу  в Клініці професора Стефана Хміля використувують препарат італійського виробництва  "FT 500 Плюс", який сприяє виникненню спонтанної овуляції, нормалізації фертильності та репродуктивної функції. 

Приблизно з третього дня менструального циклу починається процес дозрівання фолікула, а потім, в середині циклу–  вихід яйцеклітини з фолікула в черевну порожнину –  овуляція. 

Вибір схеми індукції овуляції залежить від багатьох факторів і обирається лікарем. 

Контроль за розвитком фолікула проводиться за допомогою УЗД (ультразвуковий моніторинг), товщина і єхоструктура ендометрію також має суттєве прогностичне значення. При досягненні фолікулом певного діаметру вводитьсяхоріонічний гонадотропін(ХГ) або його рекомбінантні аналоги, який забезпечує остаточне дозрівання яйцеклітини. 

Для підвищення шансів настання вагітності пробують стимулювати розвиток двох (але не більше трьох) яйцеклітин (для чого дуже важливим є контроль лікаря за розвитком фолікулів). Запліднення відбувається природнім шляхом в передбачений для цього період часу. На успішність стимуляції овуляції також впливають такі фактори, як вік жінки, наявність інших причин безпліддя та правильний підбір препаратів. 

Вам сподобалось? Натисніть тут!

Як стати донором сперми?

Донором може стати будь-який чоловік психічно і фізично здоровий, будь-якої національності та віросповідання.

Детальніше

Як стати донором ооцитів?

Як стати донорм яйцеклітин?

Донорство – це одне з найбільш благородних і гуманних рішень у житті людини. Ставши учасником програми донації яйцеклітин, ви зможете подарувати щастя материнства жінки, що живе в постійній надії, але не має власних можливостей для зачаття дитини.

       Детальніше

Як стати сурогатною мамою?

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини.

Детальніше

Напишіть нам

Ми в соц. мережах

FB

Контакти

46008 

м. Тернопіль 

вул. Шептицького, 1 Б

+38 067 580 0 580
+38 0352 43 12 07

 

46008 

м. Тернопіль 

вул. Стадникової, 9

+38 097 7 40 42 00
+38 0352 40 42 00

 

79035 

м. Львів 

вул. Бучми, 22

+38 067 350 61 00
+38 032 232 83 30